Дитячі групи
Дитячі групи
Головна

Заняття тенісом у нашому клубі забезпечить вашій дитині не тільки гарне здоров'я, але й сформує у ньому найкращі особисті якості, які допомагатимуть у житті!

Великий теніс - ідеальна гра з раннього віку. Якщо Ви твердо вирішили пов'язати майбутнє Ваших дітей із цим видом спорту, слід показати тренеру малюка ще у 6 років і, починаючи з цього віку, поступово накопичувати навички. Теніс чудово розвиває гнучкість тіла, інтуїцію та завзятість. Повірте, малюк у 10-річному віці, який займається тенісом, буде значно «підкованішим» за своїх однолітків, оскільки даний вид спорту - свого роду психологічне випробування, яке хороший гравець долає легко і гідно.

Звичайно, у цій грі дуже важлива роль тренера, який створить індивідуальні умови для кожного гравця. У тенісі задіяні всі групи м'язів, тому для гри необхідно постійно тренувати м'язовий корсет та тримати тіло у тонусі.
Продовжуючи тему підтримки дитячого здоров'я, можна розглянути таку актуальну для багатьох батьків проблему як вибір секції для своєї дитини. Тут від кількості варіантів просто голова йде кругом: танці, східні єдиноборства, футбол, хокей, і теніс.
Якщо ви хочете, щоб ваша дитина стала справжнім тенісистом і опанувала всі таємниці гри, приведіть її на заняття в наш тенісний клуб.
Великий теніс для дітей

Оголошуємо набір дітей,

3500 грн
бажаючих навчатися грати у теніс, на професійному чи аматорському рівні
Тренерування проводитиме висококваліфіковані тренери із застосуванням сучасних методик. До кожного учня гарантовано індивідуальний підхід, з урахуванням темпераменту та характеру гри.
Вартість:
місячний груповий абонемент
або дзвоніть
Набір проводиться в групи (до 8 осіб).
Плюси заняття великим тенісом
Заняття великим тенісом розвинуть у вашої дитини спритність і швидкість реакції;
Регулярні тренування покращать координацію та роботу дихальної системи;
Теніс стане дуже корисним, якщо ваша дитина страждає на остеохондроз або захворювання обміну ревочин.
КонтактИ
Пн - Нд 7:00 - 23:00
Режим роботи:
м. Київ
вул. Стадіонна 25
Адреса:
(097) 271 88 25
(050) 592 36 81
Телефони для бронювання:
Made on
Tilda

Terms of use Privacy policy